Toggle navigation
LIVE
EVENTS
PROGRAMS
Subscribe
Login
CL03 - CSI2* - 1.30m
Date
: 9/26/2019
Type
: CSI
Indice
: 2*
Timetable
: Special Two Phases
Height
: 1.30 m
Share
Tweet
Rounds
N°
-1
MARIE DEMONTE
LAS VEGAS VD PADENBORRE
N°
2
RICHARD GROM
SIEC CONVERSE
N°
3
ALEXIS DEROUBAIX
CARMEN DU PLESSIS
N°
4
FLORE GIRAUD
ALKOUMI DE SOLMA
N°
5
MOHAMED TALAAT
TABEA 20
N°
6
JULIEN GONIN
ALAYA CON AIR
N°
7
KATHERINE A DINAN
ATHOS D'ELLE
N°
8
MATHILDE COUTURIER
BLACK JACK
N°
9
JOSE ALFREDO HERNANDEZ ORTEGA
GRUPO PROM JIVARO
N°
10
DAVID WILL
CENTER
N°
11
CONSTANCE BERTHERAT
LA COCO 4
N°
12
IRMA KARLSSON
STARIALLO BLUE PS
N°
13
FLAVIO ABREU BERNARDES
ANDRIANO Z
N°
14
BRUNO GAREZ
VIRTUOSE DE CURAINE
N°
15
OLIVIA COULET
DAIMLER DU HOUSSOIT
N°
16
EDWARD LEVY
REBECA LS
N°
17
DAYRO ARROYAVE
EL VITORIOSO D'ECAUSSINNES
N°
18
BEAT MANDLI
POLE POSITION II
N°
19
SADRI FEGAIER
UNIVERS DE MAUGRE
N°
20
YURI MANSUR
BABYLOTTE
N°
21
MEGANE MOISSONNIER
DIE HARD OF ROSES Z
N°
22
BUCCI PIERGIORGIO
CARPE DIEM J&F CHAMPBLANC
N°
23
WESLEY NEWLANDS
VENDOME PALORDET
N°
24
KARINA ROTENBERG
CARTINO 10
N°
25
PIERRE SOUVIGNET
HEMINGWAY VAN DE PADENBORRE
N°
26
KERRY MC CAHILL
BUGATTI X
N°
27
MORGAN BORDAT
CHICAGO DE FEYELE
N°
28
WILTON PORTER
HEIKE ES
N°
29
ANDRES PENALOSA
DESIDERIO BAIO
N°
30
SEVIL SABANCI
SIEC CHERRY ANN
N°
31
LAURA KRAUT
GREATFULL
N°
32
PATRICE PLANCHAT
BABY BOY DU MURGER
N°
33
FRANCISCO JOSE MESQUITA MUSA
ZOJASPER IMPERIO EGIPCIO
N°
34
RICHARD HOWLEY
HEAVENLY W
N°
35
CAROLINE FIRMENICH
JABBEDABBEDOU D'OUZO D'13
N°
36
LUDOVIC MARION
QUAOLA DE CHOMERAC
N°
37
NICOLAS BOST
VALLON DU DAME
N°
38
MARC DILASSER
GODFATHER B BELESBAT
N°
39
MARIE DEMONTE
SANCHO 492
N°
41
MATIAS LAROCCA
ROUGE PIERREVILLE
N°
42
JASMINE SHAO MAN CHEN
CENTURIA 7
N°
43
LOIC MORDASINI
TELLEMENT BEL Z
N°
44
ROBERTO PREVITALI
VICEVERSA DE LA ROQUE
N°
45
CARLOS ENRIQUE LOPEZ LIZARAZO
FARRAH W
N°
47
OLIVIER ROBERT
BOY DE LANCON
N°
48
AMY COLLINSON
UPSILON D'AUSTRAL
N°
49
MARIE PELLEGRIN
BOREALE DE FONDCOMBE
N°
50
MARCEL MARSCHALL
IMPERIAL TOU TOU
N°
51
GERCO SCHRODER
KIRBY DE MUZE
N°
52
CLAIRE FONTANEL
CACHOTIERE RIVERLAND
N°
53
GUILLAUME FOUTRIER
ELVIRA DE BORNIVAL Z
N°
54
LOUISE BERTRAN DE BALANDA
SECRETE DE GAIA
N°
55
MARK MCAULEY
CAP WEST
N°
56
LUCAS PORTER
E CLINTON
N°
57
GABIN RAMEL JACOB
STRASS DE VILLERS
N°
58
PHILIPPE ROZIER
LE COULTRE DE MUZE
N°
59
TRESSY MUHR
MISS COLOMBIA
N°
60
WERNER MUFF
CLARON
N°
61
THIERRY ROZIER
IFINARI TER DOLEN
N°
62
ANNA CAMILLE VLASOV
BEAUMONT W/V
N°
63
LUIS SABINO GONCALVES
CAMINO W
N°
64
ALEXANDRA PAILLOT
TOWNHEAD LIBERTY V
N°
66
RICHARD GROM
SIEC DYNAMIQUE
N°
67
ALEXIS DEROUBAIX
BARACAT D'ANCHAT
N°
68
FLORE GIRAUD
ELDORADO V
N°
69
MOHAMED TALAAT
CASANOVA ROYAL
N°
70
JULIEN GONIN
COUP DE COEUR
N°
71
KATHERINE A DINAN
TARIOSO MANCIAIS
N°
72
MATHILDE COUTURIER
DESMO DU CLOS DE LA VALLIERE
N°
73
JOSE ALFREDO HERNANDEZ ORTEGA
BCO MILTON Z
N°
74
MEGANE MOISSONNIER
USSAR DES BRUYERES
N°
75
DAVID WILL
VIVA
N°
76
CONSTANCE BERTHERAT
VICTORIO DE LA BRIDE
N°
77
IRMA KARLSSON
CHACCO STARA
N°
78
FLAVIO ABREU BERNARDES
CAYENNE 244
N°
79
BRUNO GAREZ
AIGUILLE VERTE
N°
80
OLIVIA COULET
GLADYS
N°
81
EDWARD LEVY
BROADWAY DE MORMOULIN
N°
82
DAYRO ARROYAVE
CARITOU Z
N°
83
BEAT MANDLI
DIBATSJA
N°
84
YURI MANSUR
VITIKI
N°
85
BUCCI PIERGIORGIO
NAIADE D'ELSENDAM Z
N°
86
WESLEY NEWLANDS
WIEMINKA B
N°
88
PIERRE SOUVIGNET
DENANT VDL
N°
89
KERRY MC CAHILL
GRC ACAPELLA