Toggle navigation
LIVE
EVENEMENTS
EMISSIONS
S’abonner
Connexion
CL110 CSI3* - Gold 3 - 1.45m
Date
: 01/02/2020
Type
: CSI
Indice
: Pro
Bareme
: A
Hauteur
: 1,45 m
Share
Tweet
PARCOURS
N°
97
SCOTT BRASH
HELLO SHELBY
N°
98
ALEXANDRA AMAR
UNPULSION DE LA HART
N°
98 - Barrage
ALEXANDRA AMAR
UNPULSION DE LA HART
N°
99
EDOUARD SCHMITZ
CORTINO 46
N°
100
ABDURAKHMON ABDULLAEV
GO FOUR IT B
N°
101
ALBERTO ZORZI
VERONESSE TEAMJOY
N°
101 - Barrage
ALBERTO ZORZI
VERONESSE TEAMJOY
N°
102
PETRONELLA ANDERSSON
FINALLY Z
N°
103
JULIEN EPAILLARD
EDESA S KZOOM VAN DE WITTEMOERE
N°
103 - Barrage
JULIEN EPAILLARD
EDESA S KZOOM VAN DE WITTEMOERE
N°
104
JANNE FRIEDERIKE MEYER ZIMMERMANN
ZITA BLUE
N°
105
REGIS BOUGUENNEC
BINGO DEL TONDOU
N°
105 - Barrage
REGIS BOUGUENNEC
BINGO DEL TONDOU
N°
106
TOM MARTENS
BAUCIS D'OUILLY
N°
107
EDWINA TOPS ALEXANDER
LATISHA DE REGOR
N°
107 - Barrage
EDWINA TOPS ALEXANDER
LATISHA DE REGOR
N°
108
MARIO WILSON FERNANDES
FIRST LADY E.B,
N°
109
MATTHEW SAMPSON
CURRAGHGRAIGUE OBOS FLIGHT
N°
110
PEDER FREDRICSON
CATCH ME NOT S
N°
111
OLIVIER PHILIPPAERTS
LE BLUE DIAMOND V'T RUYTERSHOF
N°
112
ALEXANDER ZETTERMAN
GELATINA
N°
113
HENDRIK JAN SCHUTTERT
BALBOA HS
N°
113 - Barrage
HENDRIK JAN SCHUTTERT
BALBOA HS
N°
114
MARIE VALDAR LONGEM
SI LA SOL DE GREENBAY Z
N°
115
LOUISE MATHIEU
SANTOS
N°
116
ANDREA BENATTI
KURTIS VD BISSCHOP
N°
117
KARA CHAD
CARONA
N°
118
LORIS BERRITTELLA
ITALO TEN DOORN
N°
119
MARK MCAULEY
THUNDER G Z
N°
120
CAYETANO MARTINEZ DE IRUJO
DITO
N°
121
MARLON MODOLO ZANOTELLI
CASSE-TOUT Z
N°
122
DANIEL ETTER
FABIO DI MOLGA
N°
123
NICOLA PHILIPPAERTS
H&M CHILLI WILLI
N°
124
JONNA EKBERG
TELSTAR DE LA POMME
N°
125
DAYRO ARROYAVE
QARMINA DE GREENBAY Z
N°
125 - Barrage
DAYRO ARROYAVE
QARMINA DE GREENBAY Z
N°
126
DANIEL MEECH
FAVORIET HBC
N°
127
BASSEM MOHAMMED
SIROCCO
N°
128
ANDREA CALABRO
GERAN
N°
129
SHOTA OGOMORI
SIG IRON MAN
N°
130
ALEX DUFFY
FTS KILLOSSERY KONFUSION
N°
131
CHRISTOPH OBERNAUER
CLOONEY 57
N°
131 - Barrage
CHRISTOPH OBERNAUER
CLOONEY 57
N°
132
MARIE DEMONTE
IORIO
N°
133
ELLEN WHITAKER
ARENA UK WISTON
N°
134
JEROME GUERY
QUEL HOMME DE HUS
N°
134 - Barrage
JEROME GUERY
QUEL HOMME DE HUS
N°
135
NICOLAS DESEUZES
ULLOA DU TREFLE
N°
135 - Barrage
NICOLAS DESEUZES
ULLOA DU TREFLE
N°
136
MARGAUX ROCUET
BEST OF ISCLA
N°
137
TIM GREDLEY
UNEX GARCON DE LUI
N°
138
STEFAN EDER
DR SCARPO
N°
139
VIRGINIE THONON
TRISTAN HORTA Z
N°
140
ROGER YVES BOST
CASSIUS CLAY VDV Z
N°
140 - Barrage
ROGER YVES BOST
CASSIUS CLAY VDV Z
N°
141
GUILLAUME FOUTRIER
ENSING
N°
142
FEDERICA VILLA
JARDY D' YSENBEECK Z
N°
143
LORENZO DE LUCA
KULANA V
N°
143 - Barrage
LORENZO DE LUCA
KULANA V
N°
144
DERIN DEMIRSOY
KOBLENZ VD MIDDELSTEDE
N°
145
CHRISTINA GACHOUD
VENIVICI DE BEAUFOUR
N°
146
RASHID TOWAIM ALI AL MARRI
FLAIRE
N°
147
ROBERTO PREVITALI
ZENON Z
N°
147 - Barrage
ROBERTO PREVITALI
ZENON Z
N°
148
FRANCESCO TURTURIELLO
QUITE BALOU
N°
149
NICOLAS BOST
TESWAY DE LA BATIA
N°
150
MIKLOS TASSILO CSILLAGHY DE PACSER
DENIRO
N°
151
JAN CHRZANOWSKI
ALADINA DU VAL HENRY
N°
152
ELIZABETH BATES
VANILLE DE COQUERIE
N°
153
SAMEH EL DAHAN
SUMA' S ZORRO
N°
154
PENELOPE LEPREVOST
GALAK D'ELLIPSE
N°
155
MARIEL VICTORIA AGUIRRE
ARIS CMS
N°
156
MICHAEL DUFFY
JEFF TEN HALVEN
N°
156 - Barrage
MICHAEL DUFFY
JEFF TEN HALVEN
N°
157
ADAM GRZEGORZEWSKI
HEARTCOR F
N°
158
ANGELICA AUGUSTSSON ZANOTELLI
KALINKA VAN DE NACHTEGAELE
N°
159
RODRIGO SAMPAIO PEIXOTO
FANDILOT D
N°
160
JENS BAACKMANN
CAMPEDU
N°
161
NERI PIERACCINI
FREIHERR
N°
161 - Barrage
NERI PIERACCINI
FREIHERR
N°
162
RIKKE BELINDA BARKER
CHIPPO Z
N°
178
PRICEGIVING PRICEGIVING
PRICEGIVING